SPRÁVCE, SPRÁVKYNĚ FIREMNÍCH SMLUV

Pracovní místo ( SPRÁVCE, SPRÁVKYNĚ FIREMNÍCH SMLUV ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
KO: Mazur Tomáš Ing., tel.: 774 862 987, e-mail: tomas.mazuratceskapojistovna.cz
SŠ s maturitou, znalost práce na PC, proklientský přístup, samostatnost, zodpovědnost, čistý trestní rejstřík.
Pracoviště Opava, nástup ihned.
Volné místo správce, správkyně firemních smluv pro lokalitu Opava.

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) * Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, C, E, T, VZV, praxe v oboru, flexibilita, spolehlivost, samostatnost a pracovitost. Náplň práce: obsluha nákladních vozidel, práce s vysokozdvižným vozíkem Nabízíme: inspirativní prostředí s přátelskou firemní ...
JASY Vsetín s.r.o. Vsetín, Inzerováno před 2 dny

Zedníci, kamnáři, dlaždiči a montéři suchých staveb * ZEDNÍCI, KAMNÁŘI, DLAŽDIČI A MONTÉŘI SUCHÝCH STAVEB * Možnost prodloužení smlouvy a možnost práce na dohodu. Požadujeme: praxe v oboru, flexibilita, spolehlivost, samostatnost, ŘP výhodou, pracovitost Náplň práce: stavební a zednické práce Nabízíme: ...

Řidič/ka - silničář/ka Volné místo pro řidič/ka - silničář/ka lokalitu Rýmařov.
Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace Rýmařov, Inzerováno před 2 dny