Vedoucí sociální pracovník sociální rehabilitace

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Vedoucí sociální pracovník sociální rehabilitace ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE:
Řízení ambulantní a terénní sociální služby sociální rehabilitace (dle § 70 Zákona o sociálních službách) a v přímé, sociální práci s uživateli služby (vč. poskytování základního soc. poradenství zájemcům o službu). Sociální rehabilitace KROK je určena pro dospělé osoby se zdravotním postižením, zejména s mentálním či kombinovaným postižením.
POŽADUJEME:
VOŠ nebo VŠ vzdělání dle požadavků zákona č. 108/ 2006 Sb. o sociálních službách
zájem o práci s cílovou skupinou, empatický přístup ke klientům
znalost legislativy a činností sociálního pracovníka, zejména individuálního plánování
optimistický přístup k životu
zodpovědný, aktivní a svědomitý přístup k řešení pracovních úkolů
dobré komunikační dovednosti, schopnost soustavně motivovat sebe i kolegy
schopnost sebereflexe a ochota se rozvíjet
práce na PC, ŘP sk. B
VÝHODOU:
zkušenost s cílovou skupinou (osoby s mentálním postižením)
zkušenost s řízením malého kolektivu ev. s řízením sociální služby
praxe v sociálních službách
NABÍZÍME:
práce na hlavní pracovní poměr, smlouva na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou
nástupní mzda 19 600 Kč, po zapracování až 22 000 + osobní příplatek
stravenky, týden dovolené navíc, teambuildingy
další vzdělávání, dovolená 25 dní
VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:
1. kolo: zaslání životopisu spolu s motivačním dopisem mailem, uzávěrka 16. 11. 2018 do 12 hodin (předmět: VŘ VED SR VM+příjmení)
2. kolo: vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru, který se uskuteční
20. 11. 2018.
Předpokládaný nástup: 1. 1. 2019 nebo dle dohody
KONTAKT:
Ing. Bc. Karla Daňová, Diakon