Sociální pracovník/ce pro nízkoprahové zařízení pro děti a mládež

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Sociální pracovník/ce pro nízkoprahové zařízení pro děti a mládež ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co Vás u nás čeká:
o stanete se naším klíčovým zaměstnancem pro sociální práci s klienty navštěvující klub
o budete naše klienty podporovat při řešení jeho nepříznivé sociální situace, budete je motivovat ke spolupráci s odborníky, kteří jim mohou v jejich situaci pomoci
o zapojíte se do přípravy jednotlivých aktivit
o vytvoříte společně s klienty jejich individuální plány
o o tom všem povedete profesionální záznamy dle standardů kvality
o pracovat budete především o odpoledních hodinách
o uplatníte své vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání (v oborech splňující zákonné požadavky pro výkon práce sociálního pracovníka)
o budou se vám hodit vlastnosti jako je samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, schopnost práce v týmu, flexibilita, kreativita
o budete komunikovat s klienty i ostatními členy týmu, získáte možnost dále se vzdělávat
Co od Vás potřebujeme:
o strukturovaný životopis, motivační dopis.
o písemné nabídky zasílejte na email: erika.moscakova@valmez.charita.cz, případně na adresu: Charita Valašské Meziříčí, Erika Moščáková, Kpt. Zavadila 1345, 757 01 Valašské Meziříčí.
INFORMACE K NAKLÁDÁNÍ S OSOBNÍMI ÚDAJI:
Charita Valašské Meziříčí je dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (GDPR) správcem osobních údajů, které při své činnosti zpracovává.
Vaše osobní údaje uvedené v přihlášce do výběrového řízení bude zpracovávat pouze za účelem obsazení volné pracovní pozice a nejdéle do doby ukončení výběrového řízení.
Co