PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

  • Toužim

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pé Mgr. Petra Vodenková, tel.: 724732247, e-mail: reditel@cesky-zapad.cz
Pracovní doba Po-Pá 8:00-16:30

Náplň práce:
- Poskytování sociální služby dle zákona č. 108/2006 Sb.,o sociálních službách a vyhlášky 505/2006 Sb.,dle § 66 sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi anebo dle § 69 terénní programy, a to především v přirozeném sociálním prostředí uživatelů (terénní forma služby). Práce s rodinami nebo jednotlivci v nepříznivé sociální situaci. Spolupráce s veřejnoprávními institucemi i návaznými službami.

Dále požadujeme:
- ochotu čelit náročným pracovním podmínkám - převážně práce v sociálně vyloučených lokalitách
- schopnost týmově spolupracovat
- řidičský průkaz skupiny B nutný - aktivní řidič
- znalost práce na PC (MS Word a Excel, internet)
- zodpovědný přístup k práci
- ochotu dále se rozvíjet a vzdělávat se

Nabízíme:
- práci v příjemném kolektivu
- možnost dalšího vzdělávání
- týmovou i individuální supervizi
- pracovní smlouvu na 1 rok s možností dalšího prodloužení
- užití firemních automobilů pro soukromé účely za zvýhodněnou sazbu, služební telefon

Místo výkonu práce: Dobrá Voda 52, 364 01 Toužim + v lokalitách působení organizace
Volné místo pracovník/ce v sociálních službách pro lokalitu Toužim.