Administrativní pracovík/ce v logistice

  • Bořitov

Pracovní místo ( Administrativní pracovík/ce v logistice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro náš provoz kovovýroby v Bořitově u Černé Hory hledáme administrativní/ho pracovnici/ka v logistice.
Požadujeme:
- Komunikativnost, příjemné vystupování, pečlivost
- Samostatnost, ale i schopnost týmové spolupráce
- Znalost MS Office (Excel, Word, …)
- Zkušenosti v logistice výhodou
Náplň práce:
- Komunikace se zákazníky, přepravci a dodavateli
- Vedení administrativy (zadávání objednávek do systému, vystavování dodacích listů zákazníkům, archivace dokumentů, ..)
- Spolupráce při organizování dopravy (organizace odvozu zboží zákazníkovi)
- Zodpovědnost za příjem a výdej zboží
Nástupní plat od 21.000Kč, po zapracování od 23.000,- Kč.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení.
ATOMO PROJEKT s.r.o., Bořitov 326 (areál ZD - bývalá suška), Černá Hora.
První kontakt telefonicky na čísle. 775 564 997 nebo na mail: narozna@atomo.cz
Volné místo administrativní pracovík/ce v logistice pro lokalitu Bořitov.