čistič kanalizačního zařízení

  • Žatec

Pracovní místo ( čistič kanalizačního zařízení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Žatec - čistírna odpadních vod
Pracovní náplň: Čištění kanalizační stoky, práce ve ztížených hygienických podmínkách.Údržba a odstraňování havárií na veřejné části stokové sítě
Obsluha malého nákladního vozidla
Po zapracování možnost obsluhy speciálního recyklačního vozidla. Zajišťování činností dle požadavků od externích zákazníků v oblasti poskytovaných služeb
Nabízíme
Zázemí silné nadnárodní společnosti. Jistotu a stabilitu velké firmy. Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy. Možnost vzdělávání a tréninku. dovolená nad rámec zákoníku práce . Požadujeme: SOU - výuční list. Řidičský průkaz skupiny B. Praxe v řízení nákladních vozidel výhodou. Nutná dobrá fyzická zdatnost. Zručnost při pohybu ve stísněném prostředí
Stravenky, dovolená nad rámec ZP, zdravotní volno, firemní vzdělávání, příspěvek na penzijní a životní připojištění, preventivní lékařská péče, příplatky za znečištěné prostředí, 13.a14.mzda, sociální benefity v celkové hodnotě 27 000,- Kč/rok
kontakt: 417808396, e-mail: dagmar.machova@svck.cz
Volné místo čistič kanalizačního zařízení pro lokalitu Žatec.