Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.

strojník/ce vodohospodářského zařízení ČOV

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Průmyslová zóna Triangle - chemická a biologická čistírna odpadních vod
Pracovní náplň:Obsluha čistíren odpadních vod - dvanáctihodinové (popřípadě osmihodinové) směny v nepřetržitém provozu
Po zaškolení dle potřeby provozu - souběžná obsluha chemické a biologické ČOV v průmyslové zóně Triangle
Obsluha vyhrazených technických zařízení
Údržba zařízení čistírny odpadních vod - práce ve ztížených hygienických podmínkách
Zpracování dat na počítači
Nabízíme: Zázemí silné nadnárodní společnosti
Jistotu a stabilitu velké firmy
Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
Možnost dalšího profesního vzdělávání
Požadujeme:Min. SOU - vyučení v oboru zámečník, mechanik, elektromechanik, maturita výhodou
Základní znalosti a dovednosti při práci s PC
Zodpovědnost, flexibilita, samostatnost
Dobrý zdravotní stav
Řidičský průkaz skupiny B výhodou
Stravenky, dovolená nad rámec ZP, vzdělávací kurzy, penzijní připojištění, sociální benefity v celkové hodnotě 27000,- Kč za rok, zdravotní volno, příplatky za znečištěné prostředí, benefity+13mzda a 14.mzda
kontakt: 417808396, e-mail: dagmar.machova@svck.cz
Volné místo strojník/ce vodohospodářského zařízení čov pro lokalitu Velemyšleves.

Požadavky
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 05. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: strojník/ce vodohospodářského zařízení ČOV

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.
Ulice: 9999
Město: Velemyšleves
PSČ: 438 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Dagmar Machová
E-mail: dagmar.machova@svck.cz
Telefon: +420 417 808 396

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.