psycholog

  • Horní Slavkov

Pracovní místo ( psycholog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob kontaktu:
- telefonicky : 352 660 204
- e-mailem : zbrejchova@vez.hsl.justice.cz
Požadavky:
- vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oboru psychologie, studovaný obor psychologie musí být po celou dobu VŠ studia jednooborový
- zdravotní a osobní způsobilost
- znalost práce na PC
- schopnost týmové práce, spolehlivost, bezúhonnost
Platové podmínky:
- platové ohodnocení dle Požadujeme:
vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oboru psychologie, studovaný obor psychologie musí být po celou dobu VŠ studia jednooborový
zdravotní a osobnostní způsobilost
znalost práce na PC
schopnost týmové práce, spolehlivost, bezúhonnost
-platové ohodnocení dle § 122 odst. 1 zákona č. 262/2006 Sb., NV č. 341/2017 Sb., 12. platová třída + zvláštní příplatek
- dovolená v délce 25 dnů + dodatková dovolená
- po zpracování možnost přiznání osobního příplatku
- praxe v oboru výhodou
- 3 měsíční zkušební doba, pracovní poměr na dobu určitou v délce 1 roku, v případě kladného hodnocení bude sjednán pracovní poměr na dobu neurčitou
- strukturovaný životopis na email : zbrejchova@vez.hsl.justice.cz
Zaměstnanecké výhody:
- možnost čerpání bezúročných půjček z fondu kulturních a sociálních potřeb
- rodinnou i dětskou, letní i zimní rekreaci e vlastních rekreačních zařízení
- sportovní vyžití ( vlastní posilovna, sauna )
- možnost ubytování, závodní stravování
- možnost dalšího vzdělání
- poskytujeme 5 dnů indispozičního volna, odměnu při životním a pracovním výročí
Volné místo psycholog pro lokalitu Horní Slavkov.