VÝROBNÍ ANALYTIK - normovač

  • Hrádek nad Nisou

Pracovní místo ( VÝROBNÍ ANALYTIK - normovač ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
stanovuje časové normy jednotlivých pracovních operací
provádí analýzy pracovišť s cílem identifikace ztrátových časů
navrhuje zlepšení, vedoucí ke zrychlení výroby, snížení materiálové a energetické náročnosti
vede projekty optimalizace výrobních toků a zvyšování efektivity
aktivně se podílí na VA/VE, CI, navrhuje Poka-yoke, nápravná opatření
podílí se na tvoření layoutů výrobních linek/buněk
vytváří kapacitní studie zařízení a lidských zdrojů
provádí měsíční vyhodnocení a kontrolu výsledků výroby z elektronických databází a připravuje podklady pro mzdy
podílí se na vytváření specifikací nových výrobků – stanovuje časové normy jednotlivých pracovních operací
Požadavky:
Praxe na obdobné pozici
SŠ nebo VŠ
pokročilá znalost AJ
znalost MS Excel
znalost technik normování
znalost technik Lean – štíhlé výroby, kaizen, trvalého zlepšování
porozumění technickým výkresům
Nabízíme:
práce na HPP na dobu určitou pro významného dodavatele v Automotive
místo pracoviště: Hrádek nad Nisou
nástupní plat odpovídající dané pracovní pozici
5 týdnů dovolené
13. plat
jazykové a odborné kurzy
příspěvky na stravu
pružná pracovní doba
V případě Vašeho zájmu o účast ve výběrovém řízení prosím pošlete svůj životopis na adresu: Klara.hlavackova@tristone.com
Volné místo výrobní analytik - normovač pro lokalitu Hrádek nad Nisou.