KUCHAŘ/-KA STUDENÉ KUCHYNĚ + ŘIDIČ/-KA - ROZVOZ A PRODEJ LAHŮDEK

  • Opava

Pracovní místo ( KUCHAŘ/-KA STUDENÉ KUCHYNĚ + ŘIDIČ/-KA - ROZVOZ A PRODEJ LAHŮDEK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Světlana Stromská, tel. 602 480 914 - volejte Po - Pá 8 - 12 hod.
Požadujeme: praxe v kuchařském oboru (vzdělání nerozhoduje), dobrý zdravotní stav, zručnost, pracovitost, fyzická zdatnost, příjemné vystupování, komunikativnost.
Náplň práce: 2 dny v týdnu (pondělí a úterý) rozvoz lahůdek a přímý prodej, rozvoz dodávkovým vozidlem Ford Tranzit po celém Moravskoslezském kraji. 3 dny v týdnu (středa až pátek) - obsluha výrobní linky - výroba salátů, pomazánek (jejich degustace), výroba chlebíčků a baget. Manipulace s 10 - 12 kg materiálem.
Mzda od 18 500 Kč, plný úvazek, pracovní doba: PO, ÚT 5:00 - 15:00 hod., ST - ČT 5:00 - 13:00 hod., PÁ 5:00 - 9:00 hod., pracoviště Vávrovická 38, Opava - Vávrovice, nástup ihned.
Volné místo kuchař/-ka studené kuchyně + řidič/-ka - rozvoz a prodej lahůdek pro lokalitu Opava.