DISPEČER/KA ENERGOCENTRA

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( DISPEČER/KA ENERGOCENTRA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: p. Křížek Vítězslav, tel.: 724009035 (8.00-15.00 po telefonické dohodě - osobní schůzka), e-mail: Vitezslav.krizek@kkn.cz

Profesní požadavky:
- střední škola nebo vyučen v oboru technického směru, /TZB, či vodo/topení výhodou
- uživatelská znalost PC - mail, Office, uživatelské prostředí PC
- práce v nepřetržitém provozu - 12 h směny denní a noční dle harmonogramu služeb
- dobrý zdravotní stav
- vyhl. 50/78 sb. par. 4 výhodou (doškolíme na osvědčení)
- praxe v oboru výhodou
- schopnost orientace v technických výkresech a technickém prostředí/výměníkové stanice, systémy ÚT, TUV/Ochota učit se novým věcem a profesně se vzdělávat z hlediska práce s technickým zařízením zdravotnického zařízení
- časová flexibilita
- osvědčení pro obsluhu a provoz středotlakých a plynových kotlů s průkazem Topiče / držení výhodou, lze však dodělat v rámci zaměstnání

Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days, zvýhodněné volání od O2, zvýhodněné stravování v objektu Nemocnice, po 3 letech zaměstnání příspěvek na PP, zlevněné lístky na kulturní akce.

Mzda: 18 000 -20 000,- Kč + příplatky za směnnost, SO, NE a SV .Po zaučení os. příplatek - dle směn
Volné místo dispečer/ka energocentra pro lokalitu Karlovy Vary.