Mistr/mistrová výroby

  • Nový Bor

Pracovní místo ( Mistr/mistrová výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme firma zabývající se šitím dámské a pánské konfekce, speciálních oděvů pro armádu, policii a hasiče.
Náplň práce:
-zajištění plynulého chodu směny
-rozdělování práce dle výrobního plánu
-řízení výrobních dělníků a seřizovačů
-rychlé a operativní rozhodování
-administrativa s tím spojená
Požadujeme:
-středoškolské vzdělání popr. USO s maturitou v oboru
-organizační schopnosti a flexibilitu rozhodování
-zkušenost s řízením lidí ve výrobním provozu a praxi na obdobné pozici
-komunikativnost a kreativitu
-ochotu učit se novým věcem
-zodpovědnost, osobní disciplína, spolehlivost, samostatnost
-znalost německého jazyka výhodou
Nabízíme:
-jednosměnnný provoz, prac.doba od 6:00 - 14:30 hod.
-20 dní dovolené
Nástup: možný ihned, nebo po domluvě.
KONTAKT: e-mailem, na který zašlete nejprve svůj životopis s tel. kontaktem na Vás, v případě zájmu Vás budeme kontaktovat.
Volné místo mistr/mistrová výroby pro lokalitu Nový Bor.