Průvodce, informátor

  • Kutná Hora

Pracovní místo ( Průvodce, informátor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nabízíme: zajímavou práci v chrámu sv. Barbory, pestrou náplň práce: organizace návštěvnického provozu, prodej vstupného, suvenýrů a turistických materiálů, poskytování informací o chrámu, organizace nákupu a příjmu suvenýrů, příprava a dozorování akcí konaných v chrámu (koncerty, svatby atd.), drobný provozní úklid chrámu, administrativa související s provozem , příležitostné provádění návštěvníků v chrámu (v českém a cizím jazyce), zástup v Infocentru u chrámu sv. Barbory, přátelské pracovní prostředí, možnost dalšího vzdělávání, benefity - příspěvek na penzijní/životní pojištění, stravenky, pracovní smlouvu na dobu určitou (s výhledem prac. smlouvy na dobu neurčitou), práci na plný úvazek.
Požadujeme: středoškolské vzdělání s maturitou, nástup nejlépe ihned, příjemné a vstřícné vystupování, komunikační a organizační dovednosti, dobrou znalost anglického jazyka, zájem o historii, znalost práce na PC, časovou flexibilitu (práce na směny, včetně práce o víkendech), trestní bezúhonnost.
Zaměstnanecké výhody: dovolená navíc, příspěvek na penzijní/životní pojištění, stravenky, zaměstnanecká sleva na zboží atd.
Pracovní doba je nerovnoměrně rozvržená - jedná se o práci na směny podle otevírací doby chrámu sv. Barbory a infocentra u chrámu sv. Barbory.
Svůj motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte na adresu: monika.pospisilova@khfarnost.cz.
Do životopisu uveďte svůj souhlas se zpracováním a uchováním vašich osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb. za účelem výběrového řízení. Bez tohoto souhlasu nebudeme moci vaše materiály zpracovat.
Místo výkonu práce: chrám s