POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KA

  • Rokytnice nad Jizerou

Pracovní místo ( POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

-místo výkonu práce Domov důchodců Rokytnice nad Jizerou
-pracovní poměr na dobu určitou, dle ZP §39 s možností dalšího prodloužení
-jednosměnný provoz s nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobou dle ZP
-zařazení do platového tarifu podle složitosti, odpovědnosti a namáhavosti práce
- odměňování podle nařízení vlády č. 341/2017., ve znění pozdějších předpisů a ZP

Zákonné požadavky:
-občan ČR, příp.cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR
-starší 18 let
-způsobilý k právním úkonům, bezúhonný

Předpoklady:

-střední vzdělání s výučním listem
-organizační schopnosti, flexibilita
-manuální zručnost
-aktivní a zodpovědný přístup k práci
-samostatnost, spolehlivost
-odolnost vůči stresu, pracovní nasazení
-další dovednosti a praxe vítány

Nabízíme:
-platové podmínky dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., 3. platová třída /nástupní plat 16 320,- Kč /, stabilní zaměstnání, finanční jistotu a garanci růstu platu dle NV. Další příplatky podle vnitřních předpisů organizace a ZP.
-zaměstnanecké benefity: možnost prohlubování a zvyšování kvalifikace, dovolená v délce 5 týdnů, pracovně lékařskou péči, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění a další podle tvorby fondu FKSP organizace

Informace týkající se zpracování a ochrany osobních údajů naleznete na webových stránkách naší organizace: www.ddrokytnice.cz

kontakt: osobně od 8.30 do 14.00 hod.,
e-mailem
telefonicky od 8.30 do 14.00 hod.,
Volné místo pomocný/á kuchař/ka pro lokalitu Rokytnice nad Jizerou.