OBLASTNÍ MANAŽER/-KA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( OBLASTNÍ MANAŽER/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný od 1. 2. 2018
- Náplň práce: realizace smluvených schůzek s klienty, které zajišťuje centrála společnosti, spolupráce s analytickým oddělením, nastavení optimálního portfolia klienta, školení poradců pro rodinné finance, zodpovědnost za výsledky svěřené obchodní skupiny
- Požadujeme: manažerské schopnosti, výborné komunikační dovednosti, vnitřní motivaci na sobě pracovat, obchodní dovednosti, ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání – maturita, licence PPZ od ČNB výhodou, bezúhonnost, ŘP skupiny B, pozitivní přístup k práci
- Nabízíme: práci ve společnosti se silným kapitálem, klientelu zajištěnou callcentrem společnosti - vybudovaný tým spolupracovníků ve svěřeném regionu, nadprůměrné ohodnocení + odměny ze svěřeného týmu, zázemí centrální kanceláře- školení od producentů, velký potenciál kariérního růstu
- V případě zájmu se do výběrového řízení přihlaste na http://www.karierafi.cz/m nebo zašlete svůj profesní CV na personal.oddeleni.hk@financni-institut.cz
Volné místo oblastní manažer/-ka pro lokalitu Hradec Králové.