Vedoucí personálního oddělení soudu

  • Brno

Pracovní místo ( Vedoucí personálního oddělení soudu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Strukturovaný životopis s přehledným popisem dosavadní praxe a motivační dopis zasílejte na adresu: prace@nssoud.cz , a to do 29. 10. 2018. Nejvyšší správní soud si vyhrazuje právo tuto lhůtu zkrátit nebo zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu. U výběrového řízení budou testovány dovednosti uchazečů.
Dovolujeme si Vás upozornit, že osloveni budou pouze uchazeči, kteří splňují výše uvedené kvalifikační požadavky na danou pozici.

Nejvyšší správní soud hledá kandidáty/kandidátky na pozici
Požadavky:
vysokoškolské vzdělání
praktická znalost pracovně právní legislativy podmínkou
praxe na obdobné vedoucí pozici (justice výhodou)
orientace v oblasti mzdového účetnictví
výborná znalost práce na PC (Excel a Word) a českého jazyka podmínkou
korektní a vstřícné chování i vystupování
výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
Náplň práce:
jedná jménem soudu v personálních věcech zaměstnanců soudu s výjimkou věcí vyhrazených předsedovi soudu
zpracovává koncepce, programy a plány personálního a sociálního rozvoje, včetně podkladů pro systemizovaný počet zaměstnanců, a komplexní péče o zaměstnance, včetně vzdělávání a výchovy
vypracovává návrh rozpočtu mzdových prostředků, hodnotí a kontroluje jeho plnění, zpracovává vnitřní platové předpisy
zpracovává statistické přehledy, vnitřní platové předpisy a kontroluje jejich dodržování
práce s interním informačním systémem NSS
zodpovídá za mzdové účetnictví soudu
rozborová a statistická činnost
Nabízíme:
Stabilní zázemí a příjemné pracovní prostředí
Místo výkonu práce v