POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI

  • Liberec

Pracovní místo ( POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Vykonávat pomocné práce při přípravě a servírovaní teplých a studených pokrmů.
Umývat nádobí.
Dodržovat předpisy o BOZP a PO a plnit hygienické normy bez odchylek na přiděleném pracovišti s ochrannými prostředky na to určenými.
Udržovat čistotu ve svěřených prostorách (včetně zaměstnaneckého WC) na základě HACCP a interních standardů a připravovat inventář pro plynulý chod provozu během pracovní doby.
Pomáhat při zásobování střediska zbožím a při přípravě pokrmů.
Efektivně hospodařit s prostředky, materiálem, potravinami a chránit majetek před poškozením,
zničením či odcizením.
Dbát na to, aby odpadkové koše byly včas vyprázdněné a odpad byl v na to určených plastových pytlích. Odpadky nesmí nikdy uskladnit ani položit v blízkosti hotových jídel, nápojů a surovin na jejich přípravu.
Dbát na osobní hygienu, mít oblečený předepsaný stejnokroj.
Udržovat v čistotě terasy a jejich okolí.
Napomáhat při přepravě zboží od prostoru lanovky až po uskladnění.
Všechny zpozorované nedostatky hlásit svému přímému nadřízenému.
Případné zjištění krádeže, poškození, zničení, okamžitě hlásit svému nadřízenému.
Provádět plnění dalších úkolů dle příkazů nadřízeného pracovníka.
Požadavky:
Vzdělání: dokončené základní vzdělání
Další: zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, platný zdravotní průkaz.
Hlásit emailem nebo telefonicky v pracovní dny od 9.00 do 15:00 hod.
Volné místo pomocná síla v kuchyni pro lokalitu Liberec.