KUCHAŘ/KA

  • Liberec

Pracovní místo ( KUCHAŘ/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Připravovat, upravovat suroviny a pokrmy, dodržovat normy při vaření a výdeji jídel.
Připravovat inventář, prostory a zboží pro plynulý chod provozovny během pracovní doby s cílem dodržet HACCP.
Kontrolovat a udržovat svěřený majetek společnosti (prostory, inventář, zboží).
Pomáhat při zásobovaní střediska zbožím.
Hmotná zodpovědnost za svěřené prostředky a zboží.
Podílet se na sestavování jídelního lístku.
Vést evidenci o příjmu zboží na středisko, o vydaných porcích jídla.
Zodpovědnost za kvalitu podávaných jídel.
Dodržovat technologické postupy dle platných norem.
Udržovat pořádek na pracovišti.
Dodržovat bezpečnostní a hygienické předpisy.
Provádět plnění dalších úkolů dle příkazů nadřízeného pracovníka.
Úzce spolupracovat s ostatními středisky a jejich spolupracovníky.
Požadavky:
Vzdělání: min. SOU
Zaměření, obor: kuchař nebo společné stravování nebo hotelová škola
Zkušenosti: praxe minimálně 1 rok
Jazyky: anglický jazyk - základy
Znalosti: skladové hospodaření
Další: přehled v gastronomii, hygienické minimum, zvládání stresových situací, schopnost pracovat v týmu, dobrý zdravotní stav
Hlásit emailem nebo telefonicky v pracovní dny od 9.00 do 15:00 hod.
Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Liberec.