TERÉNNÍ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( TERÉNNÍ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: p. Mgr. Petr Najman, e-mail: najman@valika.cz
Každý zájemce zašle strukturovaný životopis a motivační dopis na adresu prace@valika.cz nejpozději do 23. 10. 2018. Na základě doručených přihlášek budou vybraní uchazeči pozváni na osobní pohovor, který proběhne v termínu 26. a 29. října 2018 v Karlových Varech. Bližší informace Vám v případě zájmu sdělíme na výše uvedeném e-mailu.

Požadujeme:
- VŠ nebo VOŠ vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb. v platném znění (tj. splnění kvalifikačních předpokladů pro výkon sociálního pracovníka podle § 109 a 110 zákona č. 108/2006 Sb.),
- Orientaci v oblasti sociálních služeb a rodinného práva
- Řidičský průkaz sk. B a řidičské zkušenosti (aktivní řidič)
- Komunikační a sociální dovednosti, aktivní nasazení, samostatnost, zodpovědný přístup k práci a vytrvalost
- Časovou flexibilitu, výpis z rejstříku trestu
- Odvahu čelit náročným pracovním podmínkám
- Znalost práce na PC (Office, internet)
- Ochotu vzdělávat se, podílet se na metodické a koncepční činnosti poskytovaných služeb
Výhodou je praxe v sociálních službách nebo sociálně - právní ochraně dětí, další vzdělání (terapeutické výcviky, výcvik krizové intervence, komunikace s klientem apod.).

Náplň práce:
- Výkon činností uvedených v § 65 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (tj. přímá terénní sociální práce s dětmi a rodinami, poradenství, atd.),
- Vedení dokumentace spojené s poskytováním služby, včetně individuálního plánování
- Spolupráce s dalšími subjekty (úřady, instituce, aktivní účast na rozvoji sociálních služeb, atd.)
- Tvorba