Odborný/á rada v oddělení právních vztahů k nemovitostem KP Chomutov (právník)

  • Chomutov

Pracovní místo ( Odborný/á rada v oddělení právních vztahů k nemovitostem KP Chomutov (právník) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Ředitel Katastrálního úřadu pro Ústecký kraj
Ing. Karel Čtvrtečka
vyhlašuje
výběrové řízení na obsazení služebního místa

ID: 56000080 - rada/odborný rada v oddělení právních vztahů k nemovitostem na Katastrálním pracovišti Chomutov /zástup za rodičovskou dovolenou)

Požadujeme:
VŠ vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu,
velmi dobrou znalost práce na PC, Word, Excel, Outlook,
komunikační dovednosti,
iniciativní přístup, spolehlivost, pečlivost, samostatnost,
čistý výpis z rejstříku trestů
Náplň práce a místo výkonu práce:
rozhodovat o návrzích na povolení vkladu nebo výmazu práv
zjišťovat způsobilost listin k záznamu nebo zápisu poznámky
řešit právní otázku řízení o opravě chyby v katastru nemovitostí
Místem výkonu práce je Katastrální úřad pro Ústecký kraj, Katastrální pracoviště Chomutov, Školní 5335, Chomutov.

Nabízíme:
pracovní poměr na dobu určitou (zástup za rodičovskou dovolenou, cca do konce roku 2020),
odměňování v souladu s nařízením vlády č. 304/2014 Sb., o platových poměrech státních zaměstnanců, v závislosti na délce dosažené praxe (zařazení v 11. platové třídě - platová tabulka dle přílohy č. 2 nařízení vlády).
systém zaměstnaneckých a sociálních výhod (5 týdnů dovolené, FKSP, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování),
možnost dalšího osobnostního a profesního rozvoje.

Předpokládaný termín nástupu: 1. 11. 2018
Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 19. října 2018 nejlépe v elektronické podobě na adresu katerina.bouskova1@cuzk.cz nebo v listinné podobě na Ing. Kateřina Boušková, řed