Prodavač/ka sportovních potřeb

  • Cheb

Pracovní místo ( Prodavač/ka sportovních potřeb ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Evropská 879/44, 350 02 Cheb. Vhodné i pro absolventy. Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Mzdové ohodnocení: 14.900,- Kč (při plném úvazku, výše mzdy bude poměrně zkrácena dle výše pracovního úvazku) !!! Zkrácený úvazek 30 hod/týdně. Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné. Pracovní doba: Po-Pá 10:00-12:00 h a 13:00-17:00 h (možnost úpravy pracovní doby). Náplň práce: prodejna koloběžek, elektrokoloběžek, elektrokol, přestavby na elektro. Požadujeme: zkušenosti se stavbou a seřizováním kol, uživatelská znalost PC - správa a plnění e-shopu, zkušenosti s administrativou prodejny. Nabízíme: příplatky k základní mzdě formou procenta z dosaženého obratu, práce v centru města. Kontakt pro zájemce: telefonicky.
Volné místo prodavač/ka sportovních potřeb pro lokalitu Cheb.