Programátor počítačových aplikací

  • Sázava

Pracovní místo ( Programátor počítačových aplikací ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do našeho týmu hledáme šikovného člověka, který se nelekne vysokého pracovního tempa, dokáže si práci zorganizovat, rychle a pružně reagovat, efektivně komunikovat s ostatními odděleními.
Jste pečlivý/á, iniciativní a záleží Vám na výsledku Vaší práce?
Pokud ano, pak hledáme právě Vás!
Náplň práce:
V závislosti na požadavcích firmy, vytvářet, udržovat a modifikovat softwarové vybavení strojů, technologických celků a vizualizačních aplikací na platformě Siemens-Simatic S7-300, 400, 1500,1200, WinCC, Step7, TiaPortal v 14 a výše, Starter, Simotion Scout, VISUAL STUDIO. Nadále udržovat a rozvíjet vzdálený přístup technologů a odpovědných pracovníků do strojů a technologických celků.
Udržovat strojovou síť a monitoring výrobních linek.
Požadavky:
• SŠ vzdělání – vhodné i pro absolventy
• Vytvoření program pro průmyslové aplikaci
• Tvorba SW pro řízení strojů včetně uživatelského SW
• Znalost práce na PC
• Řidičské oprávnění B – aktivní řidič
• Praxe na obdobné pozici velkou výhodou
• Komunikativnost, flexibilita
• Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
• Znalost cizích jazyků
Volné místo programátor počítačových aplikací pro lokalitu Sázava.