HLAVNÍ ÚČETNÍ/EKONOM

  • Jičín

Pracovní místo ( HLAVNÍ ÚČETNÍ/EKONOM ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu volejte na tel. 493 504 140 nebo pište na e-mail: jana.diblickova@hydra-components.com
Pracovní náplň:
- Zodpovídá za zajištění celé oblasti účetnictví uvnitř i mimo firmu s cílem zajistit pravidelný roční audit účetní závěrky pro mateřskou i dceřinou společnost,
- zodpovídá za výstupy směrem ke státní statistické službě a dalším státním orgánům,
- řídí finanční zdroje, finanční toky a jejich strategické plánování, plánování likvidity,
- řídí činnost ekonomického úseku jak v každodenním operativním provozu, tak i v dlouhodobé perspektivě,
- na základě měsíčních výsledků firmy provádí dílčí hodnocení hospodářské činnosti a jejich výsledků v oblasti výnosů, nákladů, změn majetku,
- navrhuje změny v používání ekonomických vnitropodnikových nástrojů,
- sestavuje pro potřeby řízení firmy finanční plán na příslušná období,
- provádí controlling, reporting rozborů a analýz odchylek pro vedení společnosti, poskytuje doporučení a návrhy opatření, realizuje přijatá opatření.

POŽADUJEME:VŠ ekonom. směru,praxi na minimálně 3 roky,
znalost problematiky financí,daní,controllingu,samostatnost,preciznost a proaktivní přístup,
komunikativní znalost AJ nutností,
znalost práce na PC (velmi dobrá znalost Excelu, znalost Navision výhodou), ŘP sk. B.
NABÍZÍME:PP na dobu neurčitou,nástup ihned nebo dle dohody,firemní benefity, pružnou prac. dobu
Volné místo hlavní účetní/ekonom pro lokalitu Jičín.