SERVISNÍ TECHNIK/-ČKA/SPRÁVCE SÍTĚ JUNIOR/SENIOR

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( SERVISNÍ TECHNIK/-ČKA/SPRÁVCE SÍTĚ JUNIOR/SENIOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
Pozice správce sítě - Junior
- Požadujeme: základní přehled v oboru bezdrátových sítí, znalost platformy Mikrotik (pokročilejší znalosti doučíme), základní dovednosti s nastavováním manageovatelných switchů, manuální zručnost, schopnost a ochotu pracovat ve výškách, řešení problémů v terénu
vyhláška 50 = příplatek, řidičský průkaz sk. B
Náplň práce: starat se o dostupnost koncové sítě, řešit výpadky spojů, diagnostika a telefonická pomoc koncovým uživatelům, instalace a následné nastavení zařízení u zákazníků a na vysílacích bodech
Pozice správce sítě - Senior
Požadujeme: přehled v oboru bezdrátových sítí, znalost platformy Mikrotik, orientace v Linuxovém prostředí, znalost TCP/IP protokolu (routování, VLANy, MSTP, IP / IPv6 adresace, atd.), znalost programovaní v některém z jazyků (PHP výhodou), analytické myšlení, řidičský průkaz sk. B
- Náplň práce: starat se o dostupnost páteřní sítě, řešit výpadky spojů a technologií, diagnostika a telefonická pomoc koncovým uživatelům, komunikace s instalačními a servisními techniky, návrh a rozvoj sítě, vybírat používané technologie, komunikovat s dodavateli HW
- Nabízíme: práci v mladém kolektivu, příspěvek na stravování, flexibilní pracovní doba
půlroční odměna 12.000 Kč, příspěvek na zdravotní a penzijní pojištění, mobilní telefon, notebook
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba: Ornst Viktor, tel. 777 140 061, e-mail: manager@sten.cz
Volné místo servisní technik/-čka/správce sítě junior/senior pro loka