Prodejce parních turbín

  • Brno

Pracovní místo ( Prodejce parních turbín ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Prvnín kontakt e-mailem
Místo výkonu práce: Siemens s.r.o., o.z. Siemens Industrial Turbomachinery, Olomoucká 7/9,
155 00 Brno
Náplň práce:
*odpovědnost za prodej parních turbín ve svěřeném regionu
*podílení se na stanovení objemu trhu, prodejních cílech a strategiích ve svěřeném regionu
*rozvíjení a udržování spolupráce se zástupci z prodejní regionů
*prověřování obchodních příležitostí a komunikace ohledně nabídek vůči zákazníkovi, vedení vyjednávání a uzavírání kontraktů s maximální dosažitelnou ziskovostí
*odpovědnost komplexně za celý proces prodeje u svěřených projektů - zpracovávání obchodních částí nabídky a ve spolupráci s kolegy zajišťování předložení technické části nabídky
*zajišťování, aby svěřené projekty byly v souladu s platnými procesy ve společnosti

Požadavky:
*VŠ vzdělání (energetická zařízení, elektro nebo obchodní)
*velmi dobrou znalost angličtiny, češtiny, znalost ruštiny na úrovni min. C1
*prokazatelné znalosti a zkušenosti kulturního a obchodního prostředí oblasti Ruské federace a zemích bývalého Sov. svazu - min. 10 let
*praxi v prodeji, projekci nebo řízení projektů - nejlépe v energetice nebo teplárenství
*zkušenosti s vyjednáváním v projektovém businessu
*znalost komerčních podmínek souvisejících s realizací projektů - daně, účetnictví, finanční nástroje apod.
*zkušenosti s prací v mezinárodních týmech nebo se zahraničními partnery
*velmi dobré komunikační, prezentační dovednosti a vyjednávací schopnosti
*orientaci na zákazníka, včetně chápání jiných kultur

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou, modrou kartou
Volné místo prodejce parních tur