Senior .NET C# programátor investičních aplikací (home office+equity)

  • Turnov

Pracovní místo ( Senior .NET C# programátor investičních aplikací (home office+equity) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Ve Fundpeak vyvíjíme webové aplikace pro správu investičního portfolia podílových fondů a fondů alternativního investování. Máme přes 150 zahraničních klientů, kteří spravují více než 5 mld dolarů.

Hledáme do našeho malého pohodového týmu zkušeného .NET C# programátora pro rozvoj naší aplikace. Budeš pracovat z domova nebo v naší kanceláři v Turnově.

Co budeš dělat
- vývoj webové investiční aplikace pro zahraniční klienty
- podílet se na vedení programátorského vývoje
- ovlivňovat směřování firmy

Co očekáváme
- pokročilou znalost .NET C#
- spolehlivost, férové jednání a zájem o svěřenou práci
- dobré organizační i komunikační schopnosti a týmového ducha

Co nabízíme
- pohodový kolektiv
- dobré platové podmínky
- panáka dobrého pití s každým novým klientem
- firemní mobil a notebook
- možnost práce z domova
- pružnou pracovní dobu
- možnost práce na plný úvazek, částečný, DPP
- možnost podílu na výsledcích firmy
- práci s moderními technologiemi v zajímavém prostředí finančních trhů
- zázemí stabilní firmy (12 let na trhu)
Volné místo senior .net c# programátor investičních aplikací (home office+equity) pro lokalitu Turnov.