ŘIDIČ SK. B + ŘIDIČ VZV, SKLADNÍK, EXPEDIENT

  • Liberec

Pracovní místo ( ŘIDIČ SK. B + ŘIDIČ VZV, SKLADNÍK, EXPEDIENT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní činnosti:
- příjem, manipulace, expedice, evidence a kontrola výrobků, surovin a materiálu
- kompletace a vyskladňování jednotlivých zakázek
- obsluha manipulační techniky (VZV)
- odpovědnost za pořádek ve skladu
- inventarizace skladovaných položek
- běžná údržba skladového zařízení
Profil vhodného kandidáta:
- min. střední odborné vzdělání
- zkušenosti s prací ve skladu a expedici
- platné osvědčení k řízení vysokozdvižného vozíku
- fyzická zdatnost
- řidičský průkaz sk. B
Nabízíme:
- zodpovědnou práci v zázemí stabilní ryze české společnosti
- pracovní poměr na základě pracovní smlouvy
- nástup možný ihned
- příspěvek na závodní stravování
- vstupenky na fotbalová a hokejová utkání
Volné místo řidič sk. b + řidič vzv, skladník, expedient pro lokalitu Liberec.