PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

  • Horažďovice

Pracovní místo ( PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME: řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, výpis z rejstříku trestů, zdravotní způsobilost k práci v terénních podmínkách, ochota pracovat v organizaci s křesťanskými principy, časovou flexibilitu, komunikativnost, schopnost práce v kolektivu, ochotu učit se novým věcem
VÝHODOU: absolvování kurzu Pracovník v sociálních službách (nebo obdobný), praxe u jiného zaměstnavatele na podobné pozici nebo osobní zkušenost s přímou péči o druhou osobu
SMĚNY: 8:00 - 12:00, 15:30 - 19:30 (odpolední směna 1x za 6 týdnů)
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké benefity - služební telefon, příspěvek na osobní ochranné pomůcky (obuv+ oblečení), příspěvek na stravování a další benefity
KONTAKT: Mgr. Šárka Čáňová telefonicky (po - pá 9 - 15 hodin), e-mailem, popřípadě osobně po dohodě
Volné místo pracovník v sociálních službách pro lokalitu Horažďovice.