Koordinátor/koordinátorka VIP sekce

  • Teplice

Pracovní místo ( Koordinátor/koordinátorka VIP sekce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup dle dohody
Náplň práce: koordinátor VIP zakázek vč. jejich vyhledávání, návrhu technického řešení, nasmlouvání obchodních podmínek a ceny, vyhledání a rozšíření zákazníků, jednání s investory, architekty, klienty, motivace obchodního týmu, dotahovač velkých zakázek (zasmluvňování), odpovědnost za ekonomický výsledek, koordinátor prací, tvorba a dodržování plánů, mzda závislá na ekonomickém výsledku

Požadujeme: VŠ popř. SŠ technického směru, praxe 2 roky na obdobné pozici, právní minimum, znalost stavebního trhu, komunikativnost, asertivnita, přirozená autorita, bezúhonnost, ŘP skup. B, reprezentativní vystupování
Stabilní rodinná firma, tento rok 25 let existence, zajímavé zakázky, příjemný kolektiv, firemní automobil i k soukr. užívání, mobil, notebook, podpora vašich zajímavých nápadů

V případě zájmu zaslat životopis na: kariera@geusokna.cz
Volné místo koordinátor/koordinátorka vip sekce pro lokalitu Teplice.