vedoucí údržby

  • Velemyšleves

Pracovní místo ( vedoucí údržby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Minice 60, Žatec
Úkoly a zodpovědnosti: zajišťování kontrol a oprav budovy a jejího technického zařízení
sledování spotřeby energií,tvorba plánu úspor spotřeby energií,komunikace s externími dodavateli
Znalosti a zkušenosti, požadavky, SŠ technického směru (elektro),řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
vyhl. 50 / min. par.6
Nabízíme
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
Možnost osobního a profesního růstu
Zajímavé finanční ohodnocení
Závodní stravování
Příspěvek na dopravu
Dovolená nad rámec zákoníku práce
Pružná pracovní doba
Zvýhodněný zaměstnanecký mobilní tarif i pro členy rodiny
Jazykový kurz AJ hrazený zaměstnavatelem
Cafeterie - měsíční příspěvek na volnočasové aktivity
kontakt: tel.: 775958236 (8-16,30 hod) , e-mail: jindriska.vlasakova@hitachi-automotive.eu
Volné místo vedoucí údržby pro lokalitu Velemyšleves.