operátor/specialista výroby

  • Bitozeves

Pracovní místo ( operátor/specialista výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Průmyslová zóna Triangle, Nehasice 1079, Bítozeves
Sídlíme v Průmyslové zóně Triangle u Žatce.
Zabýváme se zušlechťováním oceli, nejsme pásová výroba
Do našich malých výrobních týmů hledáme operátory a specialisty výroby:
NÁPLŇ PRÁCE: nejedná se o pásovou výrobu, zaměstnanci mají různorodé úkoly, převážně obsluhují, nastavují a provádějí základní údržbu automatizované linky (manipulace s materiálem, obsluha výrobní technologie, práce s výrobními daty).
POŽADUJEME: manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, dobrý zdravotní stav, ochotu pracovat ve třísměnném provozu. Praxe ve výrobním závodě výhodou. Zaškolení samozřejmostí (jeřáby, VZV).
NABÍZÍME: stabilní zaměstnání v menší nadnárodní společnosti, profesní růst v rámci výrobního týmu, příspěvky na stravování, příspěvky na dojíždění, dovolenou navíc, pololetní bonusy
Zájemci posílejte životopis na email: nabor@neturen-czech.com, možno donést i osobně nebo volat tel. 415 240 301.
Stravenky, příspěvek na dojíždění, dovolená navíc, systém bonusů za docházku a výkon, pololetní bonusy, zvýhodněné stravování na pracovišti, firemní akce.
Volné místo operátor/specialista výroby pro lokalitu Bitozeves.