Provozní zámečník

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Provozní zámečník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVIŠTĚ ČOV Kroměříž
- Náplní práce bude zajištění provozu, údržba a opravy strojního a technologického zařízení ČOV.
- Požadujeme: vyučení v technickém oboru (strojní zámečník, mechanik-opravář), praxi na obdobné pozici 5 let, řidičský průkaz sk. B, svářečské průkaz (el.oblouk), samostatnost, zodpovědnost
- Nástup prosinec 2018, PP na dobu určitou s možností prodloužení, PD Po-Pá 7,00-15,00, uvedená mzda je nástupní, po zapracování odpovídající mzdový nárůst, mimořádné odměny, stravování za dotovanou cenu, profesní školení, 5 týdnů dovolené, zdravotní volno a další benefity
- Přihlásit se můžete osobně v sídle společnosti nebo zasláním přihlášky s názvem pozice o kterou se ucházíte a profesním životopisem na adresu marie.langova@vak-km.cz.
Volné místo provozní zámečník pro lokalitu Kroměříž.