SAMOSTATNÝ TECHNICKÝ PRACOVNÍK - MECHANIK STŘEDISKA MOST

  • Most

Pracovní místo ( SAMOSTATNÝ TECHNICKÝ PRACOVNÍK - MECHANIK STŘEDISKA MOST ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME:
- aktivní a samostatný přístup k zadaným úkolům
- znalost práce na PC (Windows, Office, Word, Excel, Outlook)
- komunikativnost
- pečlivost
- smysl pro detail
- zodpovědnost
- časová flexibilita (v případě potřeby)
- řidičský průkaz sk. B
NÁPLŇ PRÁCE:
- servis vodoměrů a indikátorů topných nákladů
- drobné instalatérské práce
- komunikace se zákazníky
- administrativní práce na PC
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky, 13. plat, příspěvek na důchodové pojištění
HLÁSIT SE: Vítek Lukáš, e-mail: lukas.vitek@ulimex.cz
Volné místo samostatný technický pracovník - mechanik střediska most pro lokalitu Most.