NÁBORÁŘ/KA-TECHNICKÝ/Á ASISTENT/KA

  • Liberec

Pracovní místo ( NÁBORÁŘ/KA-TECHNICKÝ/Á ASISTENT/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Česká firma působící v oblasti výroby střešních nosičů hledá vhodné kandidáty na pozici náborář/ka-technický/á asistent/ka. (Vhodné pro absolventy).
Nabízíme silné zázemí v rozvíjející se české společnosti s výrobními prostory v Liberci, práci ve stabilním kolektivu, zajímavé finanční ohodnocení a další benefity.
Náplň práce: administrativní podpora oddělení, tvoření reportů, zajištění náboru nových zaměstanců
Požadujeme pečlivost, zodpovědnost, schopnost týmové práce, časovou flexibilitu a znalost práce na PC - pokročilá úroveň MS. Praxe na obdobné pozici výhodou.
Nabízené výhody: stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, pružná pracovní doba, příjemné prostředí, jazykové a odborné kurzy, služební telefon i k soukromým účelům.
Pro bližší informace či zasílání životopisů kontaktujte pí. Wolf.
Volné místo náborář/ka-technický/á asistent/ka pro lokalitu Liberec.