SKLADNÍK PROVOZU GASTRA

  • Liberec

Pracovní místo ( SKLADNÍK PROVOZU GASTRA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME:
- ÚSO/SŠ - praxe na obdobné pozici výhodou
- Znalost práce na PC, fyzická zdatnost, odolnost vůči stresu
- Spolehlivost, samostatnost
- Řidičský průkaz - B
- Není nutná obsluha VZ vozíku
NÁPLŇ PRÁCE:
- Příjem zboží, kontrola dodacích listů a dalších průvodních dokumentů
- Ukládání, kontrola a skladování zboží
- Kontrola záručních lhůt u přijímaného a skladovaného zbožÍ
- Vyskladnění a vychystání zboží
- Expedice zboží
- Vedení předepsané evidence a provádění inventur
- Běžná údržba mechanizačních prostředků a ostatního skladového zařízení
NABÍZÍME:
- Hlavní pracovní poměr
- Nástup: IHNED
- Příjemný kolektiv a pracovní prostředí
- Možnost osobního a profesního růstu
- Mzdové podmínky: cca Kč 22.000,00 - 28.000,00
Uchazeči se mohou hlásit na e-mail - kariera@centrumbabylon.cz
Volné místo skladník provozu gastra pro lokalitu Liberec.