TECHNIK/ČKA - SEŘIZOVAČ/KA, OBSLUHA STROJŮ pro zpracování lepenky a papíru

  • Nové Veselí

Pracovní místo ( TECHNIK/ČKA - SEŘIZOVAČ/KA, OBSLUHA STROJŮ pro zpracování lepenky a papíru ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte rádi nové a unikátní stroje a chcete takové obsluhovat? Nebaví Vás stereotypní práce a třísměnný provoz?
Více jak 20 let vyrábíme společenské hry, hračky a v neposlední řadě také postavičky Igráčka. Naše hračky dělají jednak radost dětem, ale pomáhají také děti rozvíjet.
Pro práci potřebujete chuť naučit se seřizovat a perfektně ovládat nové technologie.
Ze začátku to nebude úplně jednoduché, ale v krátké době můžete zhodnotit své schopnosti.
Pohodlnost a nedbalost se u nás neschová.
Výsledkem Vaší práce budou zajímavé a unikátní produkty, které uvidíte v obchodech a výrobky směřující do celého světa.
Nabízíme různorodou práci a odpovídající mzdu s benefity.
Budete součástí menšího kolektivu, kde si vzájemně lidé pomáhají a jde jim o kvalitu a výsledek.
Hledáte zajímavou změnu?
Pak očekáváme Váš životopis. Zašlete na info@efko.cz. Odpovíme všem
Doporučeným uchazečům Úřadu práce bude umožněn osobní kontakt po prvním kole výběrového řízení.
Motivující odměny, příspěvek na stravování a další firemní benefity.
Volné místo technik/čka - seřizovač/ka, obsluha strojů pro zpracování lepenky a papíru pro lokalitu Nové Veselí.