Manželský a rodinný poradce

  • Brno

Pracovní místo ( Manželský a rodinný poradce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky k výběrovému řízení: magisterské vzdělání v jednooborové psychologii nebo magisterské vzdělání humanitního zaměření s absolvováním akreditovaného psychoterapeutického dlouhodobého výcviku v rozsahu minimálně 400h, případně obdobného dlouhodobého psychoterapeutického výcviku akreditovaného ve zdravotnictví (dle §116a zákona O sociálních službách č. 108/2006Sb., ve znění pozdějších předpisů)
znalost zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů a vyhlášky 505/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů; včetně problematiky standardů kvality sociálních služeb
ochota a schopnost vzdělávat se v daném směru
zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita,schopnost samostatné a týmové odborné spolupráce
čistý trestní rejstřík,znalost práce na PC (Word, Excel, Internet)
komunikační a organizační schopnosti, iniciativa
praxe v oboru (odborná práce se skupinou, i jednotlivcem) velkou výhodou
Nabízíme:
přímou práci s klienty, možnost odborné supervize
možnost dalšího vzdělávání v dané oblasti a v oblasti osobního růstu podle výše úvazku
příspěvek na stravování (stravenky), 5 týdnů dovolené.
Platové podmínky se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a nařízením vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů (platová třída 12).
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu:
manzelska.poradna@centrum.cz, bližší informace podá Mgr. Nováková - 548 538 497
Uzávěrka pro přihlášení do výběrového řízení: 30. 9.