Referent veřejných zakázek

  • Husinec

Pracovní místo ( Referent veřejných zakázek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme
• SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického nebo technického směru (není podmínkou)
• orientace v zákoně č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek a věcná znalost problematiky vítána
• základní znalost práce na PC - Excel, Word
• základní znalost angličtiny
• časová flexibilita, organizační a komunikační schopnosti
• pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
• trestní bezúhonnost

• administrace a realizace veřejných zakázek
• interní metodická podpora

Nabízíme
• práci na hlavní pracovní poměr
• stabilitu veřejné výzkumné instituce
• možnost absolvování odborných a jazykových kurzů
• pět týdnů dovolené
• příspěvek na stravování formou stravenek
• možnost každoročního čerpání příspěvku z FKSP pro volnočasové aktivity a dovolené
• příjemný kolektiv
• možnost zažádat o služební byt Akademie věd ČR
Volné místo referent veřejných zakázek pro lokalitu Husinec.