MANAŽER KVALITY A ISŘ VE STAVEBNICTVÍ

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( MANAŽER KVALITY A ISŘ VE STAVEBNICTVÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
-Minimálně SŠ stavebního oboru (VŠ výhodou) -Znalost stavební praxe a předpisů
-Řidičský průkaz skupiny B
-Praxi min 2 roky
Nabízíme:
-Stravné či stravenky
-Mobilní telefon
-Notebook
-Nástup možný ihned
-Vzdělávací kurzy, školení
-Firemní akce
-Roční odměny dle hospodářského výsledku
-Místo výkonu práce dle možností uchazeče - Česká Lípa, Mladá Boleslav, Turnov, Děčín, Rumburk, Varnsdorf, Litoměřice
Náplň práce:
- Zodpovědnost za systém managementu kvality dle ČSN EN ISO 9001, včetně dokumentace integrovaného systému řízení
- Spolupráce při správě systémů BOZP dle OHSAS 18001 a EMS dle ČSN EN ISO 14001
- Zodpovědnost za certifikaci výrobků a systémů
- Řízení reklamací
- Spolupráce při řízení kvality stavebních zakázek, zkoušky v průběhu výstavby, technologické postupy, dokumentace kvality atd.
- Účast při interních auditech v rámci společnosti
Volné místo manažer kvality a isř ve stavebnictví pro lokalitu Česká Lípa.