operátor výroby - střídač

  • Lovosice

Pracovní místo ( operátor výroby - střídač ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáte stabilní zaměstnání? Nudná práce u pasu Vás nebaví? Zkuste to u nás v PREOLu!
Hledáme OPERÁTORA VÝROBY střídače

Zkušenosti dokážeme ocenit a šikovnému absolventovi ukážeme, jak to.

Co bude Vaší prací:
obsluha technologie daných provozů
pochůzková a kontrolní činnost, odebírání vzorků
manipulace se vstupními materiály (řepkové semínko) a hotovými výrobky (olej, glycerin)
úklidové práce v rámci udržování čistoty technologie svěřeného úseku
nepřetržitý provoz: základní harmonogram 8h ranní (po-pá) + 12h ranní/noční směny při střídání (včetně víkendů)

Proto byste měl(a) mít:
středoškolské vzděláním s maturitou ideálně technického či chemického zaměření
pozice je však vhodná i pro absolventy, které naši zkušení zaměstnanci zaškolí
dobrý zdravotní stav
základní znalost práce na počítači - máme automatizované provozy
zkušenost z výrobního provozu pro Vás bude výhodou

Proč se Vám u nás bude líbit:
jsme stabilní a prosperující český zaměstnavatel
práce je u nás zajímavá a různorodá
pokud budete šikovný(á) můžete počítat s kariérním postupem i vyšší mzdou
o své zaměstnance pečujeme a nabízíme jim řadu výhod:
více dovolené, příspěvek na dojíždění, chutné stravování za pár kaček přímo ve firmě, firemní cafetérii, příspěvek na penzijní připojištění, výhodné volání a internet, zdarma vstupy do sportovních a kulturních zařízení, spoustu firemních akcí pro zaměstnance i jejich rodiny a štědrý příspěvek po prvním roce pracovního poměru

Začít u nás můžete: IHNED
Smlouva: na dobu určitou na 1 rok, a když se Vám u nás bude líbit a my budeme spokojeni,
s radostí j