ASISTENT/-KA ADVOKÁTA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ASISTENT/-KA ADVOKÁTA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Požadujeme: psaní všemi deseti, znalost práce na PC, komunikativnost, příjemné vystupování a flexibilitu, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, řidičský průkaz typu B, praxe v oboru a AJ výhodou
- Náplň práce: administrativní podpora advokáta, spolupráce s koncipienty - sepisování přípisů, příprava smluvní dokumentace, kopírování, scanování aj., obsluha datové schránky, komunikace s klienty (osobně, telefonicky, e-mailem), komunikace se soudy, správními orgány aj, další asistentské a administrativní práce dle požadavku advokáta
- Nabízíme: 3 dny sick day, stravenky, teambuildingové akce, osobní ohodnocení
- Pozice je vhodná i pro absolventy
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: doselova@nnkp.cz
Volné místo asistent/-ka advokáta pro lokalitu Hradec Králové.