Sociální pracovník (pracovník v sociálních službách)

  • Nové Město na Moravě

Pracovní místo ( Sociální pracovník (pracovník v sociálních službách) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Portimo, o.p.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozice sociální pracovník (pracovník v sociálních službách) pro služby EZOP - nízkoprahové zařízení pro děti mládež.
Očekáváme:
- nástup možný od listopadu 2018
- zájem o obor a jeho rozvoj
- nápaditost a zodpovědnost
- základní orientaci v problematice sociálních služeb a neziskového sektoru
- kvalifikaci dle zákona 108/2006 Sb. (ukončené vzdělání na VOŠ nebo VŠ v sociálním
nebo příbuzném oboru, případně Kurz pro pracovníky v sociálních službách)
- čistý trestní rejstřík
- výhodou je předchozí pracovní zkušenost v oboru
Nabízíme:
- smysluplné zaměstnání v respektované neziskové organizaci se sídlem v Novém Městě na Moravě
- přívětivou pracovní atmosféru a prostředí
- práci na plný nebo zkrácený pracovní úvazek, pružnou pracovní dobu
- odpovídající mzdové ohodnocení
Hledáme do
V případě zájmu zašlete svůj motivační dopis; strukturovaný životopis; doklad o vzdělání; výpis z trestního rejstříku.
Přihlášky je možné zaslat elektronicky na adresu reditel@portimo.cz,
osobně nebo poštou na adresu Portimo, o.p.s., Drobného 301, 592 31 Nové Město na Moravě.
Uzávěrka přihlášek je 31.1. 2019.
Poskytnutím svých osobních údajů adresovaných organizaci Portimo, o.p.s., dáváte souhlas pro zpracování těchto dat v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání.
Volné místo sociální pracovník (pracovník v sociálních službách) pro lokalitu Nové Město na Moravě.