Všeobecná účetní

  • Brno

Pracovní místo ( Všeobecná účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jste šikovná všeobecná účetní, kterou práce naplňuje a baví? Ráda dotahujete věci do konce a zodpovědnost je Vám vlastní? Pak jste právě VY ta, kterou hledáme do naší firmy.
Damedis s.r.o je stabilní česká firma rodinného typu zaměřená na prodej spotřebního materiálu do tiskáren a kancelářských potřeb. Mottem naší firmy je „Spokojený zaměstnanec je nejlepší cestou ke spokojenému zákazníkovi“.

Požadujeme:
- SŠ s maturitou, nejlépe ekonomického směru
- praxi min. 3 roky na pozici všeobecná účetní
- praktická znalost účetní a daňové problematiky v oblasti podvojného účetnictví
- znalost programu Pohoda velkou výhodou

Náplň práce:
- kompletní zpracování účetní agendy
- zpracování plateb v internetovém bankovnictví
- zpracování dobropisů, zápočtů
- vytváření příkazů k úhradě
- spolupráce na měsíčních a ročních uzávěrkách
- administrativní práce spojené s podklady pro účetnictví

Nabízíme:
- práce na HPP na dobu určitou s předpokladem prodloužení
- hrubá mzda 20.000 - 25.000 Kč dle zkušeností a praxe
- samostatnou a různorodou práci v rozvíjející se české společnosti
- možnost osobního rozvoje a růstu
- individuální přístup
- 25 dní dovolené
- práce v centru Brna
- kolektiv, který se umí bavit :-)
- ovoce a zelenina v kancelářích

Své životopisy posílejte na ferusova@damedis.cz.
Volné místo všeobecná účetní pro lokalitu Brno.