Finanční účetní

  • Koryčany

Pracovní místo ( Finanční účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Městský úřad Koryčany
- Pracovní náplň: finanční účetní, rozpočtář, finanční referent
- Platové zařazení: platová třída 10. dle zákona č. 262/2006 Sb., předpokládaný nástup: ihned- případně dle dohody, pracovní poměr na dobu neurčitou
- Předpoklady a požadavky pro vznik pracovního poměru: vysokoškolské vzdělání s ekonomickým nebo ekonomicko - správním zaměřením, zákonné předpoklady dle § 4 zákona 312/2002 Sb. o úřednících územních samosprávných celků, ve znění pozdějších předpisů, znalost zákonů v oboru a ve veřejné správě, zejména zákon č. 128/2000 Sb. o obcích, zákon č. 563/1991 Sb., o účetnictví, zákon č. 250/2000 Sb., zákon o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, zákon č. 243/2000 Sb., o rozpočtovém určení výnosů některých daní územním samosprávným celkům a některým fondům, zákon č. 218/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech, zákon č. 320 /2001 Sb., o finanční kontrole ve veřejné správě, zákon č. 420/2004 Sb., o přezkoumávání hospodaření územních samosprávných celků a dobrovolných svazků obcí, zákon č. 255/2012 Sb., zákon o kontrole, zákon č. 563/1991 Sb., o účetnictví, zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty, zákon č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů - všechny ve znění pozdějších předpisů, znalost Českých účetních standardů, praxe na pozici účetní ve veřejné správě výhodou, zkouška ZOZ úředníka ÚSC na úseku finančního hospodaření územně samosprávných celků výhodou (dle zák. č. 312/2002 Sb., §§ 21, 27), ochota sebevzdělávání, velmi dobrá znalost práce na PC (Microsoft Office, el. pošta, internet…), ŘP skupiny B, vysoké pracovní nasazení, o