ASISTENT/KA ŘEDITELE

  • Liberec

Pracovní místo ( ASISTENT/KA ŘEDITELE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost Europe Automotive Holding a.s., vypisuje výběrové řízení na pozici :

ASISTENTKA ŘEDITELE pro naší provozovnu v LIBERCI.

Co Vás u nás čeká?

- neustálá podpora majitele společnosti
- shromažďování dat (fakturace, zakázky, poptávky apod.)
- kontrola správnosti zadaných údajů v interním systému společnosti
- příprava dokumentací, podkladů pro rozpočty, příprava přehledů, prezentací
- administrativní činnost, plánování kapacit, vedení porad a jejich vyhodnocení
- komunikace a podpora týmu realizace
- účast na jednáních a zahraničních cestách
- překlady dokumentací a korespondence

Co od Vás očekáváme?

- samostatnost, spolehlivost a proaktivní přístup k práci, flexibilitu
- SŠ nebo VŠ vzdělání (technického směru výhodou)
- ŘP sk. B a aktivní řidič podmínkou, AJ podmínkou
- dobrá uživatelská znalost HELIOS a MS Office (Excel, PowerPoint, Word, Outlook)
- schopnost plánování, loajalitu, reprezentativní vystupování, ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

- stabilní a perspektivní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- spolupráce s majitelem společnosti
- finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice
- telefon a PC
- pružná pracovní doba
- roční odměna při splnění hospodářských výsledků
- parkování v areálu
- možnost dalšího karierního růstu
Volné místo asistent/ka ředitele pro lokalitu Liberec.