Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Pomocná síla v kuchyni

Pracovní místo ( Pomocná síla v kuchyni ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Praha 7, Umělecká 8
Kontaktní osoba: Baladová Jana, tel.: 233 374 922, e-mail: skolnijidelnaumeleckaatseznam.cz

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: požadujeme dobrý zdravotní stav, výpis z trestního rejstříku, odpovědný přístup k práci.

Zaměstnanecký příspěvek: příspěvek na závodní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla
Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

Pomocní kuchaři Místo výkonu práce: Jičínská č.p. 1349 Mladá Boleslav III 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: tel.: 775 973 863 (po-pá 14-18 hod.) nebo osobně: po předchozí tel. domluvě Požadujeme základní znalost přípravy pokrmů tradiční čínské kuchyně, ...
DA CHA YUAN s.r.o. Mladá Boleslav, Inzerováno včera

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení Místo pracoviště: - Sibřina, Ke Kolodějům 163 Prvotní kontakt: - e-mail: pro100invest@seznam.cz Volné místo pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení pro lokalitu Sibřina.
Pro 100 invest s.r.o. Sibřina, Inzerováno včera

Pomocný dělník ve výrobě stavebních hmot a výrobků požadujeme : řidič vysokozdvižného vozíku nabízíme : stravenky, vánoční odměny Volné místo pomocný dělník ve výrobě stavebních hmot a výrobků pro lokalitu Brandýs nad Labem-Stará Boleslav.
CIUR a.s. Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit