MSD IT Global Innovation Center s.r.o.

Systémoví analytici

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Praha
kontakt: Hošková Jana, e-mail: jana.hoskova@ibs-sro.com

Na tuto pozici hledáme kandidáta s vynikajícími komunikačními, prezentačními a negociačními schopnostmi, který má alespoň 3 letou praxi v oblasti správy databází a analýzy dat. Znalosti a zkušenosti ve sféře SDLC, databázemi operačních systémů Windows/UNIX, SQL, ERP, CRM velkou výhodou. Znalost anglického jazyka na aktivní profesní úrovni je nezbytná.
Volné místo systémoví analytici pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 09. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Systémoví analytici

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Praha
Obor: IT - software, vývoj aplikací, IT - správa systémů, hardware
Pozici nabízí: MSD IT Global Innovation Center s.r.o.
Město: Praha

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Hošková
E-mail: jana.hoskova@ibs-sro.com

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MSD IT Global Innovation Center s.r.o.