Mateřská škola Velké Těšany, okres Kroměříž

Učitel/ka v MŠ

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště Velké Těšany
- SŠ - střední pedagogické vzdělávání pro předškolní výchovu, vhodné i pro absolventy v oboru, kladný vzah k dětem, kreativita
- benefity: příspěvky na obědy 20Kč, FKSP
- kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 15:30 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: ms@barice-velketesany.cz
Volné místo učitel/ka v mš pro lokalitu Bařice-Velké Těšany.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Učitel/ka v MŠ

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: Mateřská škola Velké Těšany, okres Kroměříž
Ulice: 9. května 65
Město: Bařice-Velké Těšany
PSČ: 767 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Adámková
E-mail: ms@barice-velketesany.cz
Telefon: +420 721 129 988

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Mateřská škola Velké Těšany, okres Kroměříž