Mikros-vín, Mikulov, kom.spol.

TRAKTORISTA ŽIVOČIŠNÉ VÝROBY/KRMIČ

Odeslat

Pracovní náplň
4.9.2018/ Kontakt: p. Kňourková, tel.: 519 510 740, v době od 7:00 - 14:00 hod., nebo osobně na Nádražní 29, Mikulov (nejlépe v dopoledních hodinách).
Místo výkonu práce Březí. ŘP sk. T, nakladač. Pracovní doba od 5:30 - 11:30 a od 13:30 - 16:30, střídají se 2 krmiči po 2 dnech.
Volné místo traktorista živočišné výroby/krmič pro lokalitu Mikulov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: TRAKTORISTA ŽIVOČIŠNÉ VÝROBY/KRMIČ

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Doprava a logistika, Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: Mikros-vín, Mikulov, kom.spol.
Ulice: Nádražní 973
Město: Mikulov
PSČ: 692 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Monika Kňourková
Telefon: +420 519 510 740

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Mikros-vín, Mikulov, kom.spol.