DIETNÍ SESTRA/VÝŽIVOVÁ/Ý PORADKYNĚ/CE

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( DIETNÍ SESTRA/VÝŽIVOVÁ/Ý PORADKYNĚ/CE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Andrlová Vladimíra, tel.: 353599444, e-mail: andrlova@axxos.co
Hotel v centru KV přijme dietní sestru / výživovou poradkyni se znalostí ruštiny a angličtiny na komunikativní úrovni.
Znalost dalších jazyků je vítanou výhodou.
Požadujeme odpovídající vzdělání, trestní bezúhonnost, flexibilitu, profesionální přístup.
Náplň práce: komunikace s klienty, sestavování jídelníčků dle individuálních požadavků, kontrola pokrmů před výdejem.
Není nutná znalost gastro programu.
Nabízíme práci v příjemném kolektivu se zajímavými benefity
Pracovní doba: 8:00 - 12:00 - po domluvě lze úvazek ještě zkrátit.
Vhodné pro aktivního důchodce.
Volné místo dietní sestra/výživová/ý poradkyně/ce pro lokalitu Karlovy Vary.